Dr Irena Eris, arganowy olejek odżywczy do włosów

Seria kosmetyków Body Fiesta od marki Dr Irena Eris to połączenie skutecznych składników, innowacyjnych technologii i przede wszystkim przyjemności stosowania. Jednym z najbardziej cenionych składników w produktach marki jest naturalny olej arganowy. Ze względu na jego zawartość tak dużą popularnością cieszy się arganowy olejek odżywczy do włosów i ciała. Na czym polega popularność tego oleju? Jak działa olej arganowy, który jest jego bazą?

Arganowy olejek odżywczy Dr Irena Eris wielofunkcyjna, unikalna formuła składników odżywczych znajdujących się w oleju arganowym. Do stosowania przede wszystkim jako naturalny olej arganowy na włosy, ale także na ciało, na dzień lub noc i bez wyszczególnienia grupy wiekowej. Body Fiesta Argan to uniwersalny kosmetyk, który wykazuje właściwości:

– odżywcze,
– nawilżające,
– pielęgnujące,
– regenerujące,
– pobudzające,
– wygładzające,
– zmiękczające.

Regularne stosowanie arganowego olejku odżywczego Dr Irena Eris zapewnia odżywienie włosów i skóry w niezbędne składniki aktywne – witaminę E o działaniu odmładzający oraz NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe), które intensywnie nawilżają, wygładzają i odżywiają strukturę komórkową. Wszystko to przekłada się na:

– odbudowę naturalnej bariery lipidowej skóry,
– poprawę elastyczności i miękkości włosów,
– zapewnienie optymalnego nawilżenia i blasku.

Jako, że cena oleju arganowego z naturalnych upraw należy do nieco wyższych, to produkt od Dr Irena Eris również kosztuje więcej niż podobne produkty innych marek. Za tę cenę dostajemy odżywczy olejek arganowy o zmysłowym zapachu (połączenie karmelu, czekolady i cytrusów), bardzo przyjemnej konsystencji i skuteczności. Właściwości oleju arganowego to nie tylko kompleksowa pielęgnacja, ale również wiele możliwości zastosowania – zarówno na suche i mokre włosy, na całe pasma lub wyłącznie końcówki, przed myciem lub w niewielkiej ilości po.