Luksusowy olej na porost włosów? Nanoil do włosów niskoporowatych

Nanoil do włosów niskoporowatychCo ma w składzie?

Olejek Nanoil do włosów niskoporowatych to jedna z trzech wersji olejków z tej serii, którą przeznaczono do pielęgnacji włosów wymagających stałej ochrony. Swoje właściwości Nanoil czerpie z natury. Zawiera aż dziewięć naturalnych olejków roślinnych, które mają perfekcyjną ilość nasyconych kwasów tłuszczowych niezbędnych dla włosów. Wśród nich są: olej z orzeszków sosny syberyjskiej, olej kokosowy, olej arganowy, olej rycynowy, masło shea, olej z nasion passiflory, olej babassu, olej monoi oraz masło cupuacu.

Znajdziemy tutaj nie tylko cenne olejki roślinne, ale również dodatkowe składniki aktywne, m.in. prowitaminę B5 (pantenol), witaminy A oraz E, ochronny filtr UV, a także dwa innowacyjne składniki hamujące wypadanie i przyspieszające wzrost włosów (kerastim + baicapil). Olejek Nanoil do włosów niskoporowatych ma skład, który obfituje w naturalne składniki, dzięki czemu produkt jest całkowicie bezpieczny. Trzeba powiedzieć jeszcze, że to formuła wolna od parabenów i silikonów.

Jakie ma właściwości?

To zdecydowanie jeden z bardziej luksusowych produktów na porost włosów. Łączy w sobie innowacyjne podejście z całkowicie naturalnym składem i elegancją opakowania. Olejek do włosów niskoporowatych to jeden z trzech produktów z serii olejków Nanoil. Każdy z nich ma podobne działanie, choć wszystkie skupiają się na określonym problemie danego rodzaju włosów – ochronie, upiększaniu, regeneracji. Olejki Nanoil do włosów maksymalnie przyspieszają wzrost włosów, dzięki połączeniu olejków o działaniu stymulującym pracę cebulek z dodatkowymi składnikami wzmacniającymi.

Nanoil do włosów niskoporowatych jest skuteczny, ponieważ działa zarówno na włosy, jak i skórę głowy. Najpierw reguluje procesy zachodzące w skórze głowy, dzięki czemu cebulki lepiej się ukorzeniają, a włosy stają się bardziej elastyczne, pełne blasku, mocne i oczywiście dłuższe. Wersja olejku Nanoil do włosów niskoporowatych zapewnia stałą ochronę nie tylko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale także przed innymi czynnikami szkodliwymi np. toksynami.

Jaka jest jego formuła?

Obok charakterystycznych olejków do włosów Nanoil trudno przejść obojętnie. Nie tylko prezentują się niezwykle elegancko dzięki połączeniu intensywnej czerni opakowania, ze złotem i naturalnym drewnem. To produkt, który wygląda naprawdę luksusowo, ale równie dobrze działa. Do aplikacji przeznaczono szeroką i bardzo wygodną pipetkę, której spust perfekcyjnie dopasowuje się do opuszek palców. Dzięki temu olejek Nanoil do włosów niskoporowatych (w dwóch pozostałych wersjach również) można wygodnie dozować i aplikować na włosy. Wewnątrz butelki wykonanej z odpornego na uszkodzenia szkła znajduje się 100 ml niezwykle wydajnego produktu. Wystarczy jedna porcja, aby bez problemu pokryć olejkiem włosy na całej długości.

Kosmetyk jest świetnie dopracowany – ma delikatny i przyjemny zapach, który spodoba się nawet najbardziej wybrednym pod względem zapachu konsumentom. Nanoil to lekki, nietłusty i nieobciążający olejek, który sprawdza się nawet na cienkich włosach. Nie przetłuszcza, szybko się wchłania i działa od środka. Olejek Nanoil do włosów niskoporowatych można stosować zarówno na sucho i mokro, do olejowania włosów i skóry głowy, także na całą noc lub tylko jako produkt wykańczający fryzurę po suszeniu i stylizowaniu. Największa jego zaleta to dowolność aplikacji, której producent nie narzuca. Dla uzyskania pożądanego efektu ważne jest, tylko żeby pamiętać o regularnym aplikowaniu Nanoil.