Argan Keratin Liquid Silk, arganowy olejek do włosów 8w1

Najnowsza seria kosmetyków na bazie naturalnego oleju arganowego – Argan Keratin Liquid Silk – to owoc współpracy marki Eveline Cosmetics z profesjonalnymi stylistami z całego świata. Pod szyldem linii do sprzedaży trafił również arganowy olejek do włosów 8w1, który ma (podobnie jak inne produkty marki) ułatwiać stylizację i nadawać fryzurze trwałość na wiele godzin.

Składniki aktywne:

Wygładzający olej arganowy do włosów Eveline Art Stylist Professional to połączenie zaawansowanych składników aktywnych z nierafinowanym olejem arganowym.

OLEJ ARGANOWY – dla włosów oznacza kompleksowe odżywienie i zapewnienie stałego poziomu nawilżenia; wygładza włosy, podkreśla pasma, uwydatnia ich skręt i dyscyplinuje przesuszone końcówki; stosowanie oleju arganowego zapewnia także właściwości odmładzające i nadające włosom zdrowego blasku, witalności i aksamitnej miękkości.

KERATYNA – odbudowuje strukturę włosów, intensywnie odżywia i wygładza; włosy stają się bardziej sprężyste, elastyczne i pełne blasku.

PŁYNNY JEDWAB – intensywnie pielęgnuje włosy matowe i łamliwe od nasady aż po końce; zapewnia włosom jedwabistą gładkość.

Działanie oleju:

Argan Keratin Liquid Silk to linia kosmetyków do kompleksowej pielęgnacji włosów, a więc arganowy olejek do włosów 8w1 zapewnia działanie oleju arganowego i składników aktywnych aż w ośmiu kierunkach (jak wskazuje nazwa):

1. Regeneruje strukturę włosa.
2. Zapewnia dogłębne odżywienie.
3. Nawilżą i wygładza włosy.
4. Znacznie ułatwia stylizację.
5. Nadaje połysk od nasady po końce.
6. Znacznie zwiększa elastyczność.
7. Wydłuża trwałość fryzur.
8. Ochrania kolor i pasemka.

Stosowanie oleju arganowego Eveline Cosmetics nie sprawia większych problemów, a sama aplikacja jest przyjemna. Producent proponuje trzy sposoby użycia oleju arganowego do włosów, uzależnione o ich kondycji: przed myciem, po myciu bez spłukiwania, jako wykończenie na suchych włosach.