Nanoil do włosów średnioporowatych. Olejek na wszystkie dolegliwości włosów!

Nanoil do włosów średnioporowatychJak działa olejek Nanoil do włosów średnioporowatych?

Nie ma drugiego produktu o tak dopracowanej formule. Chyba że weźmiemy pod uwagę dwa pozostałe olejki z serii: do włosów nisko- i wysokoporowatych. Olejek Nanoil do włosów średnioporowatych stworzono z myślą o włosach normalnych. Brakuje im nawilżenia, wygładzenia i wzmocnienia. Zapewnia je skoncentrowana formuła Nanoil do włosów średnioporowatych. Ekspresowo wchłania się we włosy. Działa na ich powierzchni, we wnętrzu i w skórze głowy. Jego skład odpowiada potrzebom włosów o średniej porowatości. Co to oznacza?

Takie włosy mają odchylone łuski okalające łodygę włosa. Przez to łatwiej tracą nawilżenie i składniki odżywcze. Olejek Nanoil do włosów średnioporowatych zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami. Przede wszystkim jednak domyka łuski i wzmacnia strukturę zewnętrzną. Nawilża i kontroluje poziom nawodnienia włosów. Uzupełnia niedobory składników odżywczych. Odbudowuje uszkodzenia na powierzchni i wewnątrz włosów. A także dba o kondycję skóry głowy i reguluje pracę znajdujących się w niej gruczołów.

Działa na źródło problemu, czyli osłabioną strukturę włosów. Nie obciąża i nie przetłuszcza włosów. To dlatego olejek Nanoil do włosów średnioporowatych można stosować na włosy cienkie i grube, farbowane lub naturalne. Dodaje im blasku. Zapewnia miękkość, gładkość i sprężystość. Ułatwia rozczesywanie i stylizację bez efektu puszących się włosów. Zapobiega rozdwajaniu końcówek. Podkreśla naturalny skręt włosów i dodaje im objętości. Olejek Nanoil do włosów średnioporowatych działa pielęgnacyjnie i leczniczo zarazem.

Jakie oleje do włosów ma w składzie?

O składzie olejku Nanoil do włosów średnioporowatych można długo się rozpisywać. To całkowicie naturalna formuła. Łączy 6 najlepszych olejów roślinnych z 6 substancjami dodatkowymi. Wszystkie składniki dobrane są w taki sposób, aby odpowiadać porowatości. Zbyt duże cząstki olejów mogłyby mieć problem z wniknięciem do wnętrza włosów. Dlatego tutaj znajdują się oleje bogate w kwasy tłuszczowe omega-7 oraz omega-9.

Nanoil do włosów średnioporowatych zawiera olej z orzechów makadamia w towarzystwie termoochronnego oleju arganowego. Do tego olej jojoba, olej z maruli oraz olej marakuja. Jako szósty dodający miękkości olej kokosowy. Jednak to nie wszystko! W olejku do włosów Nanoil mamy jeszcze dwie cenne witaminy – A oraz E. Ich działanie wzmacniają kompleksy: baicapil na wzrost i kerastim przeciw wypadaniu włosów. Do tego jedwab oraz filtr UV. Jak widać, produkt ma bardzo bogaty skład, wolny od silikonów i parabenów.

Co musisz wiedzieć o Nanoil do włosów średnioporowatych?

Formuła:
Olejek Nanoil do włosów średnioporowatych nie jest gęsty. Łatwo rozprowadza się na włosach. Wystarcza tylko jedna porcja, aby pokryć całe włosy od nasady po końce. Półpłynna konsystencja gwarantuje lekkość i pozwala bardzo szybko wchłaniać się we włosy. Olejek aplikuje się przyjemnie. Nie obciąża, nie przetłuszcza i nie skleja włosów. Pachnie delikatnie i bardzo świeżo. Otula włosy mgiełką aromatyczną, która utrzymuje się przez cały dzień.

Opakowanie:
Całkowicie naturalna formuła pełna olejków roślinnych wymaga zaciemnionego opakowania. Olejek Nanoil do włosów średnioporowatych to cylindryczna, ciężka i bardzo solidna butelka z czarnego szkła. Świetnie chroni naturalne składniki przed działaniem promieni słonecznych. A do tego wygląda elegancko. Olejki Nanoil zdobi metaliczna, złota pompka z szerokim spustem. Ukryto ją pod korkiem z ciemnego drewna. To bardzo ciekawe i przyciągające wzrok połączenie.

Aplikacja:
Nanoil prezentuje szeroką gamę sposobów użycia. Naturalny skład i lekka formuła pozwala stosować olejek zarówno na włosy, jak i skórę głowy. Dla intensywnego działania zaleca się olejowanie włosów na mokro np. na noc. Nanoil do włosów średnioporowatych działa także nakładany na suche włosy przed lub po umyciu włosów. Może stanowić wsparcie w stylizacji lub utrwalać jej efekty. Nadaje się do olejowania na gorąco lub w misce. Można stosować go także w ciągu dnia dla ujarzmienia niesfornych kosmyków. Możliwości jest wiele.