Marc Anthony, rewitalizująca arganowa linia Oil of Morocco

Seria kosmetyków Oil of Morocco to efekt inspiracji marki Marc Anthony właściwościami marokańskiego płynnego złota, czyli oleju arganowego do włosów. W skład serii wchodzą trzy produkty: terapia rewitalizująca, szampon rewitalizujący oraz odżywka rewitalizująca z marokańskim olejkiem arganowym. Jak działają produkty Oil of Morocco?

Naturalny olej arganowy to jeden z największych sekretów tradycyjnych metod pielęgnacyjnych. Inspiracje zaczerpnięte wprost z Maroka trafiły wprost do laboratoriów Marc Anthony. Mimo że cena oleju arganowego jest wysoka, a dostępność średnia, to warto postawić w pielęgnacji na właściwości oleju arganowego w kosmetykach z serii Oil of Morocco – nawilżanie, wzmacnianie, łagodzenie, nabłyszczanie, zmiękczanie, odżywia i wiele innych.

Szampon rewitalizujący Oil of Morocco

Działanie serii Oil of Morocco zaczyna się na etapie mycia włosów. Szampon rewitalizujący z marokańskim olejkiem arganowym nie tylko usuwa zanieczyszczenia, ale jednocześnie delikatnie nawilża włosy dzięki składnikom dodatkowym takim, jak masło shea, hydrolizowane proteiny pszenicy, keratyna, ekstrakt z granatu, olej sojowy, czy olej winogronowy. Stosowanie szamponu rewitalizującego Marc Anthony zapewnia widoczną poprawę kondycji włosów, a jednocześnie ochrania je przed wysuszaniem i puszeniem.

Odżywka rewitalizująca Oil of Morocco

Kolejny krok w pielęgnacji z marką Marc Anthony to intensywne nawodnienie i odbudowa z odżywką do włosów. Rewitalizująca odżywka Oil of Morocco to działanie zaczerpnięte z właściwości oleju arganowego – natychmiastowe nawilżanie, wygładzanie, zmiękczanie, odżywianie i wzmacnianiem. Odżywka na bazie oleju arganowego do włosów wzbogacona została o hydrolizowaną keratynę, olej winogronowy, olej słonecznikowy i panthenol. Pozostawia miękkie, wygładzone i dociążone włosy.

Intensywna terapia rewitalizująca Oil of Morocco

Zwieńczeniem pielęgnacji włosów jest delikatny olejek arganowy Marc Anthony, który przedłuża działanie poprzedników, nadaje połysk i ochrania przed puszeniem. Intensywna terapia rewitalizująca Oil of Morocco na bazie oleju arganowego, który wzbogacono m.in. o olej lniany, olej z nasion marchwi, oliwę z oliwek i masło shea. Olejek wygładza, zmiękcza i uelastycznia włosy, bardzo dobrze dyscyplinuje je i zapewnia zdrowy wygląd.