Chantal ProSalon Professional, maska z olejem arganowym

ProSalon Professional od marki Chantal to ekskluzywna linia kosmetyków do pielęgnacji włosów każdego rodzaju. Wszystkie produkty z serii bazują na oleju arganowym do włosów. Czym charakteryzują się kosmetyki marki? Jak działa olej arganowy w masce Chantal?

Maska do włosów z olejem arganowym z serii ProSalon Professional to nic innego, jak profesjonalna pielęgnacja włosów suchych, zniszczonych i ze skłonnością do łamliwości i rozdwajania końcówek. Nie jest to jednak jedyna grupa włosów, u której działanie oleju arganowego będzie widoczne. Opinie o oleju arganowym jednoznacznie wskazują, że świetnie sprawdza się on także na innych typach włosów, więc może stosować go każdy.

Jak działa maska do włosów ProSalon Argan Oil?

1. Zapewnia intensywne nawilżenie.
2. Rewitalizuje komórki włosowe.
3. Dogłębnie odżywia strukturę.
4. Stymuluje wzrost włosów.
5. Zapewnia witalność i elastyczność.
6. Zdecydowanie poprawia kondycję.

Działanie oleju arganowego w masce do włosów marki Chantal jest proste – zapewnia nawilżenie i odbudowę komórkową włosów. Bogactwo nienasyconych kwasów tłuszczowych to odpowiedź na problem wolno rosnących i wymagających wsparcia włosów. Kwasy omega-6 oraz witamina E wraz z innymi antyoksydantami wspierają włosy w utrzymaniu dobrego stanu, witalności i młodości. Można powiedzieć, że maska do włosów ProSalon Argan Oil to środek o silnych właściwościach regenerujących, nawilżających i odżywczych, a wszystko za sprawą naturalnych właściwości oleju arganowego. Olej arganowy do włosów zawarty w masce Chantal ProSalon Professional sprawia, że już po pierwszym zastosowaniu pasma są lżejsze, delikatniejsze, bardziej nawilżone, elastyczne, aksamitnie gładki i łatwe w rozczesywaniu.

Czym charakteryzuje się maska do włosów ProSalon?

1. Jest to kosmetyk, który nie zawiera parabenów.
2. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów.
3. Zawiera bardzo duże stężenie oleju arganowego do włosów.
4. Zamknięta jest w kilogramowych opakowaniu z pompką.